Vanmorgen de arts nog gesproken, even de echo afwachten en hopen dat het niet de lever of de nier was.
Om 13.00 uur konden we voor de echo weg. Gelukkig had Niene net lang geslapen en hoefde ze niet wakker gemaakt te worden. De echo deed ze super goed! Ik met mijn pink in haar mondje en ze was rustig mee aan het kijken op het scherm. Net als een 20 weken echo legde de radioloog uit wat hij zag en wat het was. Die wazige grote vlek op het scherm was lucht. Heel veel lucht.
En ja aan de rechterkant (nogmaal linkerkant) zit ontlasting vast. Links was het redelijk leeg. Geen wonder dus dat die klysma's niet veel uithaalde. Daar zat al niet veel ontlasting meer... Gerum, hadden we maar maandag al een echo gehad, dat had haar heel wat klysma's bespaard waarschijnlijk.
Maar goed, gebeurd is gebeurd. De uitslag van de kinderarts was dat het misschien kon dat ze koemelk allergie had. Nu dat weer.
Niene krijgt nu dus Nutrigen en heeft zakjes Movicolon als laxeermiddel. Ze krijgt 1,5 zakje per dag. Normaal is 1 zakje per dag.
Wonderbaarlijk genoeg: Ze heeft nog geen 1 kramp gehad.
Wat een bikkel is ze toch!
Goed even terug naar het ziekenhuis. Van de kinderarts mochten we naar huis, maar nog wel even langs het lab om bloed te laten prikken. Misschien dat er iets werd gevonden wat kon duiden op een koemelk allergie.
Komen we daar binnen, Niene was al over de mik omdat ze honger had en moe was. Ze was alweer 3 uur wakker en dat is echt haar limiet.
Prikken ze in d'r armpje: mis...
Oh gossie, ze huilde zo hard, zo zielig... Toen mocht ze even wat gaan drinken en kreeg daarna nog een prikje, die lukte gelukkig wel. Helemaal oververmoeid viel ze gelijk in slaap in de maxi-cosi.
Nu zijn we lekker thuis. Vrijdag een belafspraak met de kinderarts en over 2 weken terug komen.
Bedankt voor alle berichtjes!!!
reacties (0)